لوازم جانبی آيفون ۷ هم به بازار آمد !!!!!!

منبع:nic

شرکت های چینی دست به کار شده اند و برای اینکه از قافله لوازم جانبی اپل جا نمانند ، از تولیدات جدید خود برای آيفون ۷ رونمایی میکنند . گویا این شرکت چینی «Tama Electric» بعضی از شایعات را خیلی جدی گرفته است و قبل از تولید آيفون ۷  دست به تولید سه آداپتور با پورت لایتنینگ زده است . !!!

همان طور که در عکس پایین مشاهده میکنید ، در یکی از این وسایل که از پورت لایتنینگ پشتیبانی میکند ، خروجی پورت ۳.۵ میلی متری و کنترلر آهنگ وجود دارد . کنترلرها وظیفه زیاد و کم کردن صدای آهنگ ها و همچنین پاز کردن آن ها را بر عهده دارند .


 

همچنین میتوان در عکس بالا ، یک پورت دیگر لایتنینگ را مشاهده کرد که باید وظیفه شارژ گوشی آيفون ۷ را بر عهده داشته باشد . اگر پورت ۳.۵ میلی متری در آيفون ۷ حذف شود ، قابلیت شارژ کردن گوشی و گوش دادن به موسیقی به صورت همزمان وجود نخواهد داشت . این شرکت چینی با ارائه این محصول ، این ضعف احتمالی آيفون ۷ را پوشش خواهد داد . 

شایعه حدف پورت ۳.۵ میلی متری با توجه به ارائه اسناد و مستندات زیادی از سمت خبرگزاری ها تقریبا به یقین تبدیل شده است و به همین علت بسیاری از تولید کننده های لوازم جانبی رو به تولید این محصولات قبل از تولید آيفون ۷ آورده اند . در حال حاضر شرکت Tama از قیمت و زمان پرده برداری از این محصول سخنی نگفته است .