هزینه ی ساخت اپل استور در سان فرانسیسکو چقدر بوده است ؟

منبع:nic

اخیرا شرکت اپل در سان فرانسیسکو اپل استوری را افتتاح کرده است که به معنای واقعی نماد یک فروشگاه مدرن و به روز میباشد . اپل استوری که به شهر حال و هوای تازه ای داده است و چهره شهر را دگرگون کرده است . محل این اپل استور زیبا در 300Post Street San Francisco, CA 94108 (415) 486-4800 میباشد . از روی نقشه میتوانید با محل دقیق آن آشنا شوید . 


راه پله ها اولین موردی است میخواهیم میزان هزینه شرکت اپل برای آن ها را بیان کنیم . راه پله هایی که در زیر آن ها را میبینید ، هزینه ا میلیون دلاری برای اپل در پی داشته است . این خبر را میتوانید در سایت businessinsider بخوانید .

حال بد نیست نمای خارجی ساختمان که اپل برای آن ۱۹ میلیون دلار هزینه کرده است را ببینید . البته این هزینه گزاف ، واقعا این ساختمان را زبان زد خاص و عام کرده است و اپل را به هدفش که یک تبلیغ گسترده در کل دنیا میباشد رسانده است . همان طور که شما الان در حال خواندن این مطلب هستید ، بسیاری از افراد در سرتاسر دنیا این اخبار را میخوانند و یک تبلیغ گسترده و کاملا رایگان برای اپل رخ میدهد . 

در کل این اپل استور پر هزینه چیزی حدود ۲۳.۶ میلیون دلار هزینه داشته است . در عکس بالا ، لوگوی اپل چیزی حدود ۲ هزار دلار هزینه داشته است . همچنین اپل برای قفسه های این فروشگاه ۵۰ هزار دلار و برای دستگاه انرژی خورشیدی هم ۸۰۰ هزار دلار پرداخت کرده است . در انتها شما را به دیدن عکس هایی از نمای داخلی این اپل استور زیبا دعوت میکنم :