اپل تولید انبوه آیفون 7 را در کارخانه پگاترون آغاز کرده است

منبع:Tech_news

تقریبا می‎توانیم بگوییم که 3 ماه دیگر آیفون 7 اپل عرضه خواهد شد. اپل، طبق گزارشی که قبلا به گوش رسید، سفارش ساخت نزدیک به 78 میلیون واحد دستگاه از این گوشی را داده است. این گوشی‎ها بر اساس معجزه ظاهر نمی‎شوند، بنابراین کارخانه‎های مختلف برای تکمیل سفارشات نیاز به مدت زمان لازم دارند. با توجه به این قضیه، لو دهنده‎ی توئیتری که با نام کاربری @OnLeaks شناخته می‎شود روز گذشته توئیتی ارسال کرده است که تولید انبوه آیفون 7 به آهستگی در کارخانه‎های پگاترون شروع شده است.

توئیت او هم‎چنین شایعه‎ای را که قبلا شکل گرفته بود را تایید می‎کند که تولید آیفون ۷ پلاس  تنها در کارخانه‎ی پگاترون رقیب فاکس‎کان، انجام خواهد شد. هردو کارخانه کار سرهم‎بندی قطعات آیفون ۷ را بر عهده خواهند داشت.

هرچه روزهای بیشتری می‎گذارد، گوشی آیفون بیشتری به سمت خط سرهم‎بندی قطعات کشانده می‎شوند و در نتیجه تعداد تصاویر و اطلاعات به بیرون درز یافته نیز افزایش پیدا می‎کند. یکی از آخرین شایعات شنیده شده مدعی می‎شود که مشکلات فنی اپل را مجبور کرده است که بی‎خیال ایده‎ی استفاده از دوربین دوگانه در مدل آیفون 7 پلاس شود. اگر این ادعا حقیقت داشته باشد، این اولین باری نیست که اپل مجبور به تغییر آیفون آن هم در زمان خیلی نزدیک به شروع تولیدش، شده است.

دو سال قبل، گفته می‎شد که اپل قصد استفاده از شیشه‎ی یاقوت کبود برای آیفون 6 و آیفون 6 پلاس را دارد. اپل حتی در این زمینه قراردادی با شرکتی به اسمGT Technologies  منعقد کرد. مشکلات مربوط به بازده‎ی کم باعث از بین بردن این پروژه شد و شرکت مذکور در نهایت اعلام ورشکستگی کرد.

حالا گفته می‎شود که تولید انبوه آیفون 7 شروع شده است در نتیجه تعداد اطلاعات درز شده به بیرون باید به شکل نمایی افزایش داشته باشد. اگر یکی از رویاهای تابستانی شما خرید نسل بعدی آیفون است، برای شنیدن اخبار در آینده با ما همراه باشید.