فروش باورنکردنی آيفون SE

منبع:nic

 

بازار با کمبود آیفون SE مواجه شده است . بسیاری از کاربران که قصد خرید آيفون 4 اینچی اپل را دارند و به وب سایت رسمی این شرکت مراجعه کرده اند ، با کمبود حافظه و کمبود رنگ مواجه شده اند . حتی بسیاری از افرادی که موفق به ثبت سفارش شده اند ، پس از گذشت ۲ هفته هنوز سفارششان را دریافت نکرده اند . 

آمار و ارقام حکایت از فروش فوق العاده آیفون SE دارند ، طوری که اپل شگفت زده شده است . شاید به همین دلیل میباشد که اپل عدد خیره کننده ۷۸ میلیون دستگاه آيفون ۷ را سفارش داده است . 

بسیاری از شرکت های تولید کننده گوشی های تلفن همراه ،‌ تولید گوشی با صفحه نمایش ۴ اینچی را از رده خارج کرده اند ، اما اپل با فروش بی نظیر پرچم دار ۴ اینچی هایش ، تمام معادلات را بر هم زد . آيفون SE با ۴ رنگ به فروش میرسد که رنگ رزگلد ، جدیدترین آن ها میباشد . اما همچنان بسیاری از مشتریان از رنگ خاکستری و نقره ای آن استقبال میکنند ، طوری که آيفون SE با حجم 16 گیگ از ۵ اپل استور ، فقط یکی از آن ها در منهتن موجود دارد . 

 

در حال حاضر فصل تابستان میباشد و بسیاری از گردشگران به آمریکا رفته اند و یکی از علایق آن ها خرید از اپل استور میباشد . آيفون هایی که باید برای گردشگران به صورت آنلاک ارائه شود ، اما اپل قادر به تحویل آنی آن ها نمیباشد . با وجود تبلیغ گسترده ای که این آیفون SE برای اپل داشته است ، اما عدم موجودی ضد تبلیغ میباشد .