باز هم تصاویر جدید ۷ پلاس ، دوربین دوگانه را تایید میکند

منبع:nic

همچنان اخبار پیرامون آيفون ۷ ، دنیای آی تی را فرا گرفته است و هر روز اخبار ضد و نقیض زیادی را میشنویم . چند روز پیش خبر منتفی شدن دوربین دوگانه آیفون ۷ پلاس به دلیل مشکلات فنی را منتشر کردیم و این خبر مشتریان اپل را ناامید کرده بود . اما امروز عکس هایی به دستمان رسیده است که حکایت از تایید ماژول دوگانه دوربین دارد . 

طبق گفته منابع منتشر کننده عکس ها ، این عکس های جدید نیز اخبار گذشته را تایید میکند و همان طور که مشاهده میکنید ، دوربین دوگانه به وضوح قابل مشاهده میباشد . متاسفانه عکس های منتشر شده فقط از پشت آيفون ۷ پلاس میباشد و هنوز عکسی از وضعیت ظاهری و جلوی آيفون ۷ پلاس به دستمان نرسیده است . میتوانید در زیر عکس های این منبع فاش کننده آيفون ۷ را مشاهده کنید . 

 

طبق اظهار نظر کارشناسان ، این تصویر نهایی آيفون ۷ میباشد و نباید انتظار تفاوت دیگری را حداقل از پشت آیفون ۷ داشت . البته اسمارت کانکتور نیز در پایین تصویر باید باشد که متاسفانه در این تصویر از دید مخفی مانده است . اپل تا به حال اسمارت کانکتور را فقط در آیپدهای پرو مورد استفاده قرار داده است . خبر خوب دیگر برای گوشی بازها و کسانی که زیاد با گوشی کار میکنند ، افزایش ظرفیت باطری آيفون ۷ به 3500 میلی آمپر میباشد . اگر این خبر خوب موثق باشد ، دیگر  گیمرها هم نیاز به شارژ مجدد گوشی در طول روز نخواهند بود و دغدغه خیلی ها مرتفع خواهد شد . 

امیدواریم که خبرهای جدید دنیای آی تی ، خبرهای خوشحال کننده امروز را نقض نکنند و آیفون بازها هم به جلگه گوشی‌های دوربین دوگانه بپیوندند . آیا گوشی آينده اپل ، این کمپانی را از رکود اقتصادی نجات خواهد داد ؟