دیگر نگران تمام شدن حجم گوشی آیفون نباشید | قاب افزایش حجم آیفون معرفی شد

منبع:nic

بزرگترین معضلی که آیفون بازها با آن روبرو هستند ، تمام شدن زود هنگام حجم آیفون میباشد . این موضوع در آيفون ۶ اس به دلیل کیفیت بالای عکس های گرفته شده بسیار بیشتر دیده میشود به طوری که بسیاری از مصرف کنندگان از عدم رضایتشان به شرکت اپل شکایت کرده اند . یکی دیگر از دلایل زود به اتمام رسیدن حجم آیفون ها ، استفاده از نرم افزار تلگرام و کش آن میباشد . بسیاری از مشتریان شرکت NIC ، از این موضوع که چرا آیفونشان بدون داشتن اطلاعات خاص ، پر میباشد ، ناراضی بوده اند . حال شرکت سن دیسک دست به اختراع جالبی زده است که توسط آن میتوان هر کدام از حجم های ۳۲ گیگ ، ۶۴ گیگ و ۱۲۸ گیگ را به آیفون اضافه کرد .

این شرکت با قاب iXpand Memory Case مشکل بسیاری از کاربران اپلی را رفع کرده است . این قاب پس از قرار گرفتن روی آيفون به میزان حجم ذکر شده ، میزان ذخیره سازی به آیفون اضافه میکند . این محصول پس از قرار گرفتن روی گوشی ، علاوه بر اینکه میتواند به عنوان قاب مورد استفاده قرار بگیرد ، میتواند از طریق پورت لایتنینگ با آیفون ارتباط برقرار کرده و حجم آیفون را افزایش دهد . 

البته این شرکت با دریافت ۴۰ دلار ، گزینه پاور بانک را نیز به قاب ها اضافه میکند تا مشتری با یک خرید ، به ۳ هدف مهم دست پیدا کند . قاب ، پاور بانک و افزایش حجم از بهترین سرویس هایی میباشد که یک شرکت میتواند به گوشی های اپل ارائه کند . ۳ مشکل مهمی که بسیاری از کاربران اپل با آن مشکل دارند . 

البته طبق معمول اپل اجازه دسترسی راحت برای انجام این کار را نمیدهد و برای استفاده از این قاب هوشمند باید نرم افزار companion را نیز نصب کرد . 

فعلا این قاب کارآمد برای آیفون های ۶ و ۶ اس طراحی شده است و قیمت های آن به ترتیب برابر ۵۹ ، ۹۹ و ۱۲۹ دلار برای حجم های ۳۲ ، ۶۴ و ۱۲۸ گیگ میباشد . البته همان طور که بیان شد اگر بخواهید پاور بانک را نیز به این مجصول اضافه کید باید ۴۰ دلار بیشتر هزینه کنید . میتوانید در زیر رنگ بندی های این محصول جذاب را ببینید .