!!! آیفون 7 ، نام محصول جدید اپل نیست !!!

منبع:nic

 

طبق اخبار زیادی که طی روزها و حتی ماه های گذشته منتشر شده است ، محصول بعدی اپل که در سپتامبر 2016 معرفی خواهد شد ، آيفون ۷ میباشد . گفته میشود که این مدل از آیفون نیز دارای دو اندازه 4.7 اینچی و 5.5 اینچی خواهد بود . وال استریت ژورنال نیز در مورد ظاهر آيفون خبری را منتشر کرده است مبنی بر اینکه ، ظاهری آیفون بعدی فقط در حد حذف شدن جک 3.5 میلی متری خواهد بود و نباید تا سال 2017 انتظار ارائه آیفونی با شکل و شمال دیگر را داشته باشیم . اما سایت خبری  Venture Beat امروز خبر " آیفون بعدی ملقب به آيفون 7 نخواهد بود " را منتشر کرد . آن ها به این موضوع اشاره کرده اند که اپل میخواهد نام محصول بعدی اش را آیفون ۷ نگذارد و این نام را برای سال 2017 نگه خواهد داشت .

با توجه به گزارش وال استریت و عدم تغییر ظاهری ، اپل میخواهد نام آیفون ۷ را برای محصولاتش در سال 2017 نگه دارد . گفته میشود سال 2017 جشن تولید 10 سالگی آیفون خواهد بود . بدین منظور اپل برنامه های زیادی را برای آن سال برنامه ریزی کرده است . گفته میشود ، آیفونی که امسال و در سپتامبر 2016 معرفی خواهد شد ، از خانواده آیفون 6 خواهد بود . 

این خبر با اینکه در حد یک شایعه میباشد ، اما بسیار منطقی به نظر میرسد . همه چیز برای ارائه آیفون ۷ در سال 2017 مهیا میباشد و هر خبری که تا الان به بیرون درز کرده است ، تداعی کننده یک آیفون با ظاهری شبیه به آيفون 6 میباشد . احتمال اینکه اپل آیفون بعدی را از خانواده آيفون 6 معرفی کند ، بسیار زیاد میباشد . 

اپل پیش تر در خبری عنوان کرده بود که آیفون ها وارد چرخه ۳ ساله شده اند و مثل قبل ، چرخه تغییرات اساسی آن ها رو ساله نمیباشد . باید منتظر این پرچم دار پرسروصدای آينده اپل باشیم .