آیفون ۷ در چه رنگ هایی به بازار ارائه خواهد شد

منبع:nic

تا به حال شایعات زیادی پیرامون رنگ بندی آيفون ۷ منتشر شده است . اولین باری که اخبار پیرامون این رنگ بندی به بیرون درز کرد ، حکایت از اضافه شدن رنگ صورتی به طیف رنگی آیفون ۷ داشت . پس از مدتی وب سایت Macotakara که معمولا اخبار موثقی را منتشر میکند ، اعلام کرد ، رنگ خاکستری آیفون ۷ حذف و به جای آن رنگ آبی پررنگ اضافه شده است . با منتشر شدن این خبر ، شایعه حضور رنگ صورتی در رنگ بندی آیفون ۷ رد شد .

اما اینبار همین وب سایت اعلام کرده است که رنگ خاکستری از طیف رنگ بندی حذف نخواهد شد و فقط کمی پررنگ تر خواهد شد . البته Macotakara اعلام کرده است که آیفون ۷ با رنگ بندی مشکی مانند اپل واچ نیز به طیف رنگ بندی آیفون ۷ اضافه خواهد شد . 

 

این وب سایت خبر داده است که هویت افرادی که اخبار پیرامون رنگ های آيفون ۷ را منشتر کرده اند مشخص نمیباشد اما از روی آدرس آي پی هایشان ، مشخص است که در موقعیت مکانی نزدیک این شرکت میباشند . 

این سایت اخباری را نیز پیرامون دکمه آيفون ۷ منتشر کرده است . آن ها به این موضوع اشاره کرده اند که آیفون ۷ با دکمه فیزیکی غیرقابل حرکت همراه خواهد بود . چیزی شبیه به فورس تاچ مک بوک های جدید که بسیار هوشمند شده اند . وظیفه ریستارت کردن گوشی که در آن دکمه هوم نقش اصلی را دارد ، گویا قرار است به یک کدام از دکمه های صدا محول شود . 

این وب سایت به اپل واچ ۲ نیز اشاره کرده است که از حضور سنسورهای جداگانه برای این گجت پوشیدنی خبر میدهد . همچنین مقاومت این محصول در برابر آب و گردوغبار افزایش خواهد داشت .