این نرم افزارهای پولی که رایگان شده اند را حتما دانلود کنید

منبع:nic

اپ استور را میشود به عنوان غنی ترین و البته امن ترین مرجع نرم افزاری دنیا دانست . نرم افزارهایی که در هیچ سیستم عاملی پیدا نمیشود . ویژگی خاص و منحصر به فرد اپ استور ، امنیت نرم افزارها و ادامه دار بودن ساپورت نرم افزاری برای مدت ۳ سال است . 

هر برنامه نویسی که شروع به نوشتن و ارائه نرم افزار در اپ استور میکند ملزم است تا ۳ سال آپدیت های مکرر برای دیوایس های مختلف اپل ارائه کند . از طرفی هم اپل تمامی نرم افزارهای ارائه شده از طرف توسعه دهندگان را برای مدت ۱۵ روز مورد تست و امتحان قرار میدهد تا ضرر و یا ویروسی وارد گوشی های آیفون نشود . 

حدود ۳۰ درصد از خیل عظیم نرم افزارهای اپ استور رایگان میباشند که البته بسیاری از آن ها نرم افزارهای کاربردی نمیباشد . اما نرم افزارهای پولی اپ استور جز برترین و کارآمدترین نرم افزارها میباشد . این نرم افزارهای پولی هر از چندی برای تبلیغات شرکت های سازنده ، رایگان میشوند و برنامه نویسان اجازه دانلود اپ ها را برای مدت محدودی با هدف گسترش دادن نرم افزارها ، صادر میکنند . در ادامه با ما همراه باشید تا چند تا از نرم افزارهای رایگان را معرفی کنیم .

 

معرفی نرم افزار Next-Numbers که ۲ دلار هزینه داشته است و برای مدت محدود رایگان شده است :

این نرم افزار برای تمرین تمرکز مغز و تصمیم گیری بسیار مناسب است . اگر حتی این نرم افزار به کارتان نمی آید ، حتما دانلودش کنید زیرا ممکن است در آینده به دردتان بخورد . تا با این نرم افزار کار نکنید متوجه جذابیت آن نخواهید شد . میتوانید این نرم افزار را ازلینک اپ استور دانلود کنید .

معرفی نرم افزار Sky-Live که ۱ دلار هزینه داشته است و برای مدت محدود رایگان شده است :

این نرم افزار جذاب از صور فلکی و اتفاقات نجومی خبر میدهد . نشان دادن مکان خورشید، ایستگاه فضایی، ماه یا سیاره‌های دیگر هم از توانایی‌های این اپ است . میتوانید این نرم افزار را ازلینک اپ استور دانلود کنید .

معرفی بازی Lightning Assault که ۱ دلار هزینه داشته است و برای مدت محدود رایگان شده است :

شاید بد نباشد که علاوه به معرفی نرم افزار ، امروز بازی هم معرفی کنیم . یک بازی اکشن تیراندازی که در سبک Bullet Hell میباشد . در واقع کنترل یک هواپیما در دستان شماست . میتوانید این نرم افزار را از لینک اپ استور دانلود کنید .

معرفی نرم افزار Exp Deals Hotel که ۵ دلار هزینه داشته است و برای مدت محدود رایگان شده است :

شاید کاربردی ترین نرم افزاری که امروز به معرفی آن باشیم ، همین نرم افزار است . توسط این نرم افزار تخفیف‌های بزرگ هتل‌ها ، برای‌تان نمایش داده می‌شوند. طبق ادعای این اپ، می‌توانید با استفاده از آن تا ۷۰ درصد در هزینه‌ی هتل صرفه جویی کنید . میتوانید این نرم افزار را ازلینک اپ استور دانلود کنید .