15 درصد از آیفون دارها منتظر ارائه آیفون 7 هستند

منبع:nic

یکی از کارشناسان یک شرکت خبری برای درک درست از میزان فروش آیفون 7 و آيفون 7 پلاس دست به تحقیقات گسترده ای زده است و میخواهد از میزان فروش پرچم دار آینده اپل به صورت قطعی باخبر شود . اگر یادتان باشد در اخبار گذشته به این نکته اشاره شده بود که رویترز خبر از این داده بود که از ۴۵ کارشناس ، ۳۹ تای آن ها معتقد بر سقوط بی سابقه اپل داشتند . Gene Munster مدیرعامل Piper Jaffray معتقد است که ۱۴.۹ آیفون دارها منتظر ارائه آیفون 7 هستند تا دستگاه های خود را ارتقا دهند .

البته باید به این نکته هم اشاره کنیم که فروش تمامی تلفن های همراه در کل دنیا رو به افول بوده است . 

Munster در تحقیقات خود از ۴۰۰ نفر که دارای گوشی آيفون میباشند ، به این نتیجه رسیده است که حدود ۱۵ درصد آیفون دارها قصد مهاجرت به آیفون 7 را دارند . این در حالی است که 29 درصد آن ها گفته اند که شاید آيفون خود را به آیفون 7 آپدیت کنند .

البته این مدیرعامل بسیار امیدوار است که فروش آیفون 7 از ۱۵ درصد هم فراتر خواهد رفت و به میزان فروش آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس در سال ۲۰۱۴ خواهد رسید . آیفون ۶اس و آيفون ۶اس پلاس در سال ۲۰۱۵ با کاهش ۱۰درصدی نسبت به فروش آیفون ۶ مواجه شد . 

البته سرمایه گذاران اپل چشم امید خود را به محصولی فراتر از آیفون 7 دوخته اند و امیدوارند آیفون 8 با بدنه ای که گفته می شود تماما از شیشه ساخته شده و طراحی کاملا متفاوتی دارد، رشد خوبی را برای این شرکت در پی داشته باشد.