کیبورد جدیدی برای آیپد پرو ساخته شد

منبع:nic

شرکت ریزر ( Razer ) دست به تولید کیبوردی زده است که شاید یک سروگردن از کیبوردهای خود شرکت اپل بالاتر باشد . از ویژگی های این کیبورد میتوان به بلوتوث بودن آن و همچنین تغییر زاویه تایپ اشاره کرد . دو ویژگی ای که شاید عدم حضورش در کیبوردهای هوشمند بدجوری حس میشد .

این صفحه کلید جذاب علاوه بر اینکه یک محافظ خوب و باکیفیت برای آیپد میباشد ، یک صفحه کلید مکانیکی نیز میباشد . بدین ترتیب که به هر زاویه ای که بخواهید ، میتوانید این کیبورد را خم کنید . صفحه کلید ریزر از سوییچ‌های مکانیکی بسیار نامشهود که توسط این کمپانی طراحی شده‌اند، استفاده می‌کند. محفظه‌ی بیرونی کلیدها از نوع چیکلت بوده و آستانه‌ی نیروی محرک برای آنها ۷۰ واحد گرانشی است.

به نکته جذابی که میتوان در مورد این نرم افزار اشاره کرد ، روشنایی زیرین کیبورد میباشد . این روشنایی از ۲۰ سطح گوناگون تشکیل شده است که یک امکان فوق العاده محسوب میشود . جالب است بدانید که نور زیر کیبورد دستگاه های اپل از ۵ سطح محتلف تشکیل شده است .

تمامی قطعات این کیبورد جداشدنی میباشد . پایه فلزی آن که امکان قرار گرفتن زاویه های مختلف را میدهد و همچنین بدنه پلی کربنات هم قابلیت جداشدن را دارد . تنها ضعفی که میتوان به این کیبورد ۱۶۹ دلاری وارد کرد ، عدم پشتیبانی از پورت اسمارت کانکتور میباشد و اتصال آن از پورت بلوتوث میباشد . گویا باطری این کیبورد کاربردی حدود ۱۰ ساعت میباشد .