اپل در پی تولید هندزفری بی سیم میباشد

منبع:nic

اپل برند تجاری AirPod را در ایالات متحده آمریکا به ثبت رساند . 

طبق اخبار منتشر شده و ویدیویی که به تازگی از نسخه نهایی آیفون 7 منتشر شده است ، تقریبا حذف پورت 3.5 میلی متری هدفون آيفون 7 به تایید همه کارشناسان رسیده است . اصلا بعید نیست که آيفون 7 با هندزفری بی سیم به بازار عرضه شود . البته اخبار ارائه هندزفری با پورت لایتنینگ نیز به تایید رسیده است و احتمالا اپل AirPod را به صورت جداگانه به فروش خواهد رساند . میتوانید در زیر تصاویر منتشر شده در رابطه با ارئه آيفون 7 با هندزفری با اتصال لایتنینگ را مشاهده کنید . 

 

وب سایت MacRumors دست به افشای سندی را زده است که طی آن اعلام شده : نماینده شرکت اپل برای ثبت پتنت هندزفری بی سیم حدود 6 ماه پیش اقدام کرده است . طبق قوانین هر کسی که پتنتی را به ثبت میرساند ، باید حداکثر تا 6 ماه توضیحات کلی مربوط به پتنت را اعلام کنند . اپل دقیقا یک روز قبل از به پایان رسیدن مهلت 6 ماه ، توضیحات کلی مربوط به هندزفری بی سیم را اعلام کرده است . 

با توجه به پیگیری شرکت اپل برای ثبت توضیحات کلی و انتظار تا لحظه آخر ، به نظر میرسد اپل برنامه زیادی برای آینده این ماژول دارد . لازم به ذکر است که اگر تولید این محصول واقعاً به نتیجه برسد، به احتمال زیاد به صورت رایگان همراه با آیفون 7 عرضه نخواهد شد . 

با توجه به هزینه بالای تولید این هندزفری و همچنین محصولات گران اپل به نظر میرسد این شرکت قصد دارد تا آیفون 7 را با هندزفری لایتنینگ به بازار عرضه کند و هندزفری بی سیم را بصورت جداگانه به فروش برساند .